ייעוץ משכנתאות

משרד רואה חשבון - סניפים בתל אביב ובחדרה.

המחלקה הכלכלית בפירמת רואי החשבון ברסקי ברגר מעניקה שירותי ייעוץ בתחום המשכנתאות.

צוות המומחים במחלקה הכלכלית בוחנים את האפשרויות למחזור המשכנתא הקיימת בריבית טובה יותר, במטרה לחלץ את הלקוח מהריביות והמסלולים היקרים בהם הוא נמצא, ומתאימה לו את המשכנתא האטרקטיבית והנוחה ביותר עבורו.
כמו כן, החברה מתמחה במתן ייעוץ משכנתאות ללקוחות המעוניינים בנטילת משכנתאות חדשות, ומקיימת עבורם מכרזים וסקרי שוק למציאת המשכנתא המשתלמת ביותר עבורם.

הייעוץ והטיפול אותם מספקת המחלקה הכלכלית כוללים ניתוח הפרופיל הפיננסי של הלקוח, התאמת המשכנתא בהתאם לצרכיו וליכולת ההחזר שלו, עריכת סקרי שוק ומכרזים בין הבנקים וחברות הביטוח וייצוג הלקוח מול הגוף הפיננסי הנבחר.

למחלקה הכלכלית של פירמת רואי החשבון ברסקי ברגר קשרים ענפים עם כל הבנקים למשכנתאות וחברות הביטוח, וכן היכרות מעמיקה עם שוק המשכנתאות והמימון בישראל.

המחלקה הכלכלית בפירמת רואי החשבון ברסקי ברגר חוסכת ללקוחותיה התלבטויות, אי הבנות וטעויות שעלולות לעלות להם ביוקר, וכך הם מתאימים את המשכנתא המתאימה והמשתלמת ביותר ללקוחותיהם.

משכנתא, היא ככל הנראה ההלוואה הגדולה ביותר שתיקחו על עצמכם לכל אורך חייכם, בהחלטה כזו חשובה, כדאי להקדיש זמן ולהבין כיצד להגיש בקשת משכנתא ואיך המשכנתא שתבחרו תשפיע עליכם.

המחלקה הכלכלית של פירמת רואי החשבוןברסקי ברגר  מתפקדת כגוף חיצוני ובלתי תלוי ברווחיות הבנק.

נשמח לכוון אתכם לבנק הנכון ולמסלול האידיאלי עבורכם ובכך לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים.